top of page
sırt Masajı
muse-and-life-logo.png

 TERAPİLER 

Şehrin kalbi Nişantaşı’nda, ev rahatlığında ve hijyeninde, sadece size özel, otel içi SPA Merkezi.

Masaj Terapileri, Sauna, Butik Hamam, Buhar Odası ve Cilt Bakımı hizmetlerimiz ile Nişantaşı ve çevresinin en çok tercih edilen SPA merkezine sizleri bekliyoruz.

Profesyonel terapistlerimizin büyülü dokunuşları eşliğinde harika zaman geçirebileceğiniz bir yer var artık.

TZL SUITES Nişantaşı Oteli içerisinde hizmet veren salonumuzda gerçek bir SPA deneyimi yaşamak için merkezimizi ziyaret edebilir, telefon numaralarımız vasıtasıyla detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

Vücudunuza Nefes Aldırın!

0 552 922 94 93

0 212 230 04 08

muse-and-life-spa-hamam-nisantasi (11).jpg
aroma terapi.jpg

AROMA TERAPİ MASAJI

Bitki özlerinden elde edilmiş özel aromatik yağlar ile baskılar uygulanarak yapılan rahatlatıcı ve dinlendirici bir masaj türüdür.

Tercihe göre yumuşak ya da orta sertlikte uygulanır.

AROMA TERAPİ

REFLEKSOLOJİ MASAJI

Refleksolojisi masajı, ayak bileği yaralanmaları, gün içinde spor yapan kişiler veya gün boyunca ayakta iş yapan kişiler için rahatlatıcı bir masaj terapisidir.

 

Masaj esnasında ayak, bilek ve bacağınıza uygulama yapılır. Refleksoloji masajı baş ağrısı, uykusuzluk, kronik yorgunluk, baş dönmesi gibi pek çok belirtinin hafifletilmesine yardımcı olur

refleksoloji_masajı.jpg
REFLEKSOLOJİ
sıcak taş masajı.jpg

SICAK TAŞ MASAJI

Volkanik taşlar vasıtasıyla uygulanan, masaj esnasında taşların iç ısısından faydalanılan bir masaj türüdür.

Sıcak taş masajı vücudun çakra noktalarını harekete geçirdiği gibi romatizma, kas ve eklem ağrıları, kronik ağrı şikayetlerine iyi geldiği kanıtlanmıştır.

SICAK TAŞ

GELENEKSEL BALİ MASAJI

Enerji merkezlerini dengeleyerek kas gerginliklerini azaltan, lenf sistemini aktifleştiren, dinlendirici baskılar yaparak uygulanan masaj türüdür.

Orta sertlikte uygulanır.

geleneksel bali masajı.jpg
GELENEKSEL BALİ
sultan masajı nişantaşı.jpg

DÖRT EL MASAJI

Özel bir masaj çeşitidir, iki uzman terapist tarafından uygulanan bu masaj dinlendirici ve yenileyici olmasının yanı sıra vücudun enerji akışını düzenler.

DÖRT EL

İSVEÇ MASAJI

İsveç masajında uygulanan teknikler ile amaç tüm bedenin rahatlatılmasıdır. İsveç masajı tüm masaj tiplerinin temelidir diyebiliriz.

Kaslara yoğun bir baskı uygulanır, sinir sistemi ve cilt uyarılır. Dolayısıyla kan dolaşımı artar, kas gerginliği hafifletilerek kasların esnekliğinin artırılması hedeflenir.

isveç masajı 2.jpg
İSVEÇ
baş boyun sırt masajı.jpg

BAŞ BOYUN SIRT MASAJI

Saç diplerinden başlayarak baş ağrısı gerginlik sırt ve boyun tutulmalarında gevşeme ve rahatlama sağlarken aynı zamanda zihni de dinlendiren bir masaj türüdür.

Orta sertlikte uygulanır.

BAŞ BOYUN

MEDİKAL SPOR MASAJI

Spor masajı vücudun anatomisini inceleyerek, hassas dokunun veya zayıf kasların olduğu noktaları görebilir ve bu alanları güçlendirerek hasar görmesini engeller.

Spor masajı, hem profesyonel sporculara hem de günlük egzersiz yapan kişilere birçok fayda sağlar.

medikal masaj nişantaşı.jpg
MEDİKAL SPOR
hamile masajı nişantaşı

HAMİLE MASAJI

Hamilelik sürecinde vücut değişim geçirmektedir. Bu durumda istemsiz ağrılara ve kasılmalara yol açmaktadır. Hamile masajı uygulamasında vücudun rahatlaması, kan dolaşımının hızlanması ve ağrıların azaltılması hedeflenmektedir.

 

Yumuşak ve ritmik dokunuşlarla yapılır ve herhangi bir risk faktörü içermez.

HAMİLE
bottom of page